ARCleaning OÜ | Randla tn 30a, 10315 Tallinn | Telefon 56285798 © 2019

Põrandate puhastamine

ARCleaning OÜ hooldab ning puhastab igat tüüpi põrandaid – puitpõrandatest kuni betoonpõrandateni. Põrandate hooldamise puhul ei ole peamine mitte ainult maja igapäevane pesemine, vaid ka regulaarne ja professionaalne puhastamine, mis pikendab põrandate kasutusiga ja parandab nende välisilmet. Tihtipeale põrandate lihtsast puhastamisest ja pesemisest ei piisa. Põrandaid tuleb ka perioodiliselt pesta erivahenditega, teha süvapesemist ning põrandapinnad vahatada või õlitada. Me tegeleme ka puitpõrandate lihvimise, lakkimise ja õlitamisega.

ARCleaning OÜ kasutab oma töös professionaalseid vahendeid, mis tagavad parima tulemuse ja kliendi rahulolu.Polümeerkatte kandmine linoleum- ja PVC-põrandatele

Linoleum- või PVC-põrandakate kaotab spetsiaalse hoolduseta kiiresti oma esialgse seisukorra. Et säilitada põrandate välisilmet pikkadeks aastateks, pakume linoleumi või mis tahes PVC-põranda puhastusteenust koos sellele järgneva polümeerkatte pealekandmisega.
See võimaldab pikendada põranda kasutusiga paljude aastate võrra.

PVC-põranda koristamine, naturaalse ja tehislinoleumi puhastamine


Iga koristamine lõpeb kõvade põrandate pesemisega, kuid igat põrandat ei tohi pesta sama pesemisvahendiga. Linoleumi ja PVC-põrandaid ei tohi puhastada leeliseliste vahenditega, sest pärast nende kasutamist tekivad kollased plekid, mida ei ole võimalik maha pesta.
Me kasutame koristamisel uue põlvkonna pesemisvahendeid, mis välistavad täielikult pindade rikkumise ning tagavad naturaalse ja tehislinoleumi parima puhastamise.

Erimaterjalidest põrandad

Meie firma puhastab ka erilistest ja harukordsetest materjalidest põrandaid, mis vajavad erilist ja väga spetsiifilist hooldust.
Niisuguste tööde tellimisel peab klient hoolikalt kõike täpsustama ja selgitama.