ARCleaning OÜ | Randla tn 30a, 10315 Tallinn | Telefon 56285798 © 2019

ARCleaning

ARCLEANING OÜ on 2018. aastal asutatud firma, mis on spetsialiseerunud puhastusteenustele, eriti akende puhastamisele. Meie firma asutati eesmärgiga pakkuda puhastusteenuste valdkonnas kompleksseid lahendusi. ARCLEANING OÜ on innovatiivne ettevõte, mis pakub koristusteenuseid ja akende pesemist, mida vajaduse korral tehakse tõstuki abiga. Me pakume oma klientidele paindlikku ja mugavat teenindust.

Selle all me mõistame regulaarset koostööd, mille tulemusena saame õigustada kliendi ootusi nii sobiva hinna kui ka kvaliteedi ja nõudmiste suhtes. Me pakume igasuguseid koristus- ja puhastusteenuseid, alustades maja akende pesemisest ning lõpetades kontorite hoolduse ja nende suurpuhastusega, kaasa arvatud välisterritooriumi koristamine ja põrandate pesemine.

Meie peaülesanne teenuste osutamisel on tagada kliendi rahulolu, teenuse kõrge kvaliteet ja kiire teenindamine. Oma teenuste pakkumisel me kasutame ainult kvaliteetseid pesemis- ja puhastusvahendeid ning tänapäevast tehnikat. Kõik meie töötajad on teinud läbi kutsealase koolituse ning neil on aastatepikkused kogemused. Klientide rahulolu on meie töö efektiivsuse hindamise peamine kriteerium. Loodame, et me saame pakkuda paljudele praegustele ja tulevastele klientidele kvaliteetseid ja professionaalseid teenuseid mõistlike hindadega.

Meie spetsialistid teevad ka eripuhastustöid.

Nende hulka kuuluvad vaipkatete, vaipade ja pehme mööbli puhastamine ning palju muud. Meie firma tegeleb ka terrasside õlitamise, katuste veesüsteemide puhastamise, hoonete fassaadide pesemise, samuti katustelt lume koristamise ja jääpurikate eemaldamisega.

Lugupidamisega,
ARCLEANING OÜ